Gigant trailer Achsen

Nápravy a agregáty firmy GIGANT GmbH patří mezi nejlepší na světě. Používají nejmodernější technologie výroby a patří k nejprogresivnějším firmám v oboru. Společnost sídlí a má výrobu v Dinklage v SRN. 

 

 

Firma Fatyna

je výhradním zástupcem firmy GIGANT GmbH pro český a slovenský trh.

U nás si můžete objednat jakýkoliv typ náprav a agregátu dle katalogu tak, aby vám co nejvíce vyhovoval pro daný typ vozu.
Jsme přesvědčeni,  že díky našemu skladu náhradních dílů vás budeme moci co nejrychleji uspokojit a dodat většinu dílů již do 24 hodin

NÁPRAVY Náprava Gigant

Sortiment náprav je ucelenou kompletní nabídkou, která obsahuje tuhé nápravy s kotoučovou nebo bubnovou brzdou, nuceně řiditelné nápravy, dobíhací řízené nápravy, výkyvné nápravy, výkyvné tandemy, nápravová dvojčata. Tyto nápravy jsou v nabídce s nosností od 5,5t do 18t a jsou vybavené kotoučovou nebo bubnovou brzdou.

AGREGÁTY Agregát Gigant

Sortiment agregátů pérování zahrnuje vzduchové agregáty, mechanické agregáty jednonápravovéčtyřnápravové, pro různé jízdní výšky a zatížení náprav. 

ZVEDÁNÍ NÁPRAV Zvedání náprav

Sortiment agregátů zvedání nápravy TWINLIFT zahrnuje agregáty stranové nebo středové, pro které je maximální zvedaná hmotnost (náprava, brzdové válce, měchy, kola atd.) 1000 kg při 6 barech v pérování.

Technické materiály ke stažení:

Youtube Videa

Online katalog

Gigant na IAA

Stáhněte si

Popis souboruTypVelikost
PRODUKTKATALOG GIGANT 2017 Adobe Acrobat 11 756,33Kb
SH-servisní knížka Adobe Acrobat 8 171,67Kb
WH-kniha údržby Adobe Acrobat 4 987,38Kb
WHDB manuál pro dílny Adobe Acrobat 9 920,35Kb
ALL IN ONE Adobe Acrobat 30 715,85Kb