Spolupracujeme

FatynaFirma Fatyna je výhradním zástupcem společnosti Gigant GmbH pro ČR a SR a zabývá se prodejem výrobků firem Knorr-Bremse, Wira Fahrzeug- und Maschinenteile GmbH, Koci Elektromaschinen a Tosi Sirit.

 

Pro další vstup:

Logo Knorr Bremse
Více »
KNORR-BREMSE  - návrhy a výpočty vzduchové brzdové soustavy přívěsů a návěsů. Systémy EBS, ABS a speciální bez ABS. Dodávky přístrojů včetně kompletace. Sady obsahují též plastové trubky, gumové brzdové hadice a spojovací šroubení.

Více »
GIGANT GmbH -  poradenství v oblasti konstrukce podvozků dle specifikace zákazníka. Dodávky náprav s kotoučovými a bubnovými brzdami o nosnosti 5,5t až 16t, vzduchových a mechanických agregátů.

Výhradní zastoupení pro ČR a SR v dodávkách veškerých ND firmy Gigant.
Logo Wira
Více »
WIRA Fahrzeug - und Maschinenteile GmbH - německý výrobce nástrčného a klasického upínacího šroubení určeného pro propojení vzduchových brzdových systémů včetně objímek hadic a příchytek trubek.
Logo Koci
Více »
KOCI Elektromaschinen - kompresorové agregáty vhodné pro úpravy menších hydraulicky brzděných tažných vozidel na vzduchovou brzdovou soustavu přívěsu.
Logo Sirit
Více »
TOSI SIRIT – Italský výrobce upínacího šroubení určeného pro propojení vzduchových brzdových soustav.

Více »
Frauenthal Automotive je výrobce podvozkových a vzduchových systémových komponentů, se kterým spolupracujeme v oblasti vzduchojemů pro vzduchové brzdy.